PEJABAT TNCPI

Pejabat Timbalan Naib Canselor (Penyelidikan dan Inovasi)

Professor Ts. Dr. Norazah Abd Rahman

Deputy Vice Chancellor (Research & Innovation)
Tel : 603 - 5544 2004
Fax : 603 - 5544 2070
noraz695@uitm.edu.my

Suhaila Hashim

Senior Personal Asisstant
Tel : 603 - 5544 2255
Fax : 603 - 5544 2070
suhailah@uitm.edu.my

Mohd Fitri Yazeb

Personal Driver
Tel : 603 - 5544 2255
fitriyazeb@uitm.edu.my

Ts Mohd Rafizi Rahmad

Chief Deputy Registrar
Tel : 603 - 5544 2076
mrafizi@uitm.edu.my

Siti Farah Wahidah Mohamed Saki

Executive Officer
603 - 5543 7943
farahwahidah@uitm.edu.my

BPSM

Bahagian Pentadbiran dan Sumber Manusia

Muhammad Adib Ibrahim

Assistant Registrar
017 - 301 9659
madib@uitm.edu.my

Haryani Hanip

Executive Officer
603 - 5544 2083
haryanihanip@uitm.edu.my

Nor Aznita Mohd Sani

Senior Clerk
603 - 5544 2772
aznitasani@uitm.edu.my

Shafiq Izzuddin Mohd Zaki

Clerk
603 - 5544 2074
shafiqmz@uitm.edu.my

Muhammad Danial Farhan Mohd Fauzi

Clerk
603 - 5544 2891
danialfarhan@uitm.edu.my

Maznan Markon

Operation Assistant
603 - 5544 2101
mazna632@uitm.edu.my

Mohd Ruzi Mahmad Saman

Driver
mohdruzi@uitm.edu.my

Nur Ruzana Rosli

Senior Clerk
603 - 5544 2080
ruzana457@uitm.edu.my

Siti Amizza Mohd Amin

Clerk
603 - 5544 1460
sitiamiza@uitm.edu.my

Mohd Naufal Hishamudin

Senior Operating Assistant
603 - 5544 2083
mnaufal@uitm.edu.my

Hairul Nizam Sulaiman

Driver
603 - 5544 2773
hairulnizam3134@uitm.edu.my

UMS

Unit Maklumat Strategik

Nur Syazwani Ahamad Azahari

Head of Strategic Information
603 - 5544 3295
wawa@uitm.edu.my

Kamal Mustaqim Kamaruddin

Senior Assistant Statistics Officer
603 - 5521 1819
kmk@uitm.edu.my

Khairunnisa Musa

Head of ICT Unit
603 - 5544 2781
nisamusa@uitm.edu.my

Norazlin Othman

Senior Assistant IT Officer
603 - 5544 2104
azlinothman@uitm.edu.my

Muhammad Afif Khaizuan

Assistant IT Officer
m.afif@uitm.edu.my

ICT

Unit ICT

Iwanie Ismail

IT Officer
603 - 5544 2766
iwanie@uitm.edu.my

Mohamad Rezduan Rashid

Assistant IT Officer
603 - 5544 2859
rezduan@uitm.edu.my

Fickry Qhushairy Mohd Yazid

Assistant IT Officer
603 - 5544 2765
fickry@uitm.edu.my

Aimi Syahrul Che Aziz

Assistant IT Officer
aimisyahrul@uitm.edu.my

ChM. Dr Shahrul Nizam Ahmad

Head of Research Communication & Visibility Unit
603 - 5544 3097
shahruln@uitm.edu.my

UKPV

Unit Komunikasi Penyelidikan & Visibiliti

Mohamed Izzat Mohamed Khalil

Coordinator
izzatkhalil@uitm.edu.my

Muhammad Ammar Khaizuan

Assistant Graphic Designer
603 - 5544 2887
ammar0655@uitm.edu.my

Mohd Aizuddin Borhan Shah

Assistant Program Producer
603 - 5521 1636
m_aizuddin@uitm.edu.my

Nazarul Wirda Baharuddin

Clerk
603 - 5544 2132
nazarulwirda@uitm.edu.my

Contact Us

Pejabat Timbalan Naib Canselor
( Penyelidikan & Inovasi )
Aras 5,
Bangunan Canseleri Tuanku Syed Sirajuddin,
Universiti Teknologi MARA,
40450 Shah Alam,
SELANGOR DARUL EHSAN, MALAYSIA

 

Tel: 603- 5544 2004  
E-mail : tncpi@uitm.edu.my
Hour: 
8.00am - 5.30pm

         

Website Statistic

Today
This Week
This Month
All days
228
1790
6090
157462

20-07-2024